Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za motor Izpit za motor A neomejeno

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni,
    Zanima me, ce moras vseeno opravljati celoten program (cpp, itd) ce se zelis prijavit za izpit za motor, kljub temu da imas voznisko dovoljenje B kategorije?

    Hvala
    Spela

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    Pozdravljeni,

    Opraviti morate celoten program. Več o tem si lahko preberite na strani Vozniški izpit za motornko kolo oz Izpit za kategorijo a1,a2,a.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 1

    LP. rad bi pridobil vozniško dovoljenje A kategorije. star sem 48 let in imam vozniško dovoljenje B,C,E kat. 30 let. zanima me ali moram narediti vse preizkuse znanja z nova ali mi je kaj priznano iz prejšnjih tečajev. zanima pa me še kolikšna je približno cena opravljanja voz. dovoljenja za A kat. hvala

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    priznan vam je le izpit iz prve pomoči, vse ostalo morate narediti znova, več o tem se nahaja na strani kako do izpita za motorno kolo.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 1

    Spoštovani, mene zanima cca koliko pride izpit za motor (A) in katera avtošola je po vašem mnenju najboljša za opravljenje izpita(k te vsaj nekja naučijo).
    Lp,

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    kar se tiče cene vozniškega izpita za motorno kolo, si ga lahko ogledate na povezavi z naslovom okvirni stroški vozniškega izpita za kategorijo a, kar se tiče uspešnosti avtošol pa se nahaja neka malo starejša statistika na povezavi uspešnost šol vožnje v Sloveniji good luck.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni,

    zanima me, ali narejeni izpit za A1 postane avtomatsko A2, ko dopolniš 18 let, ali moraš narediti vse znova?
    Koliko je minimalno število ur, ki jih moraš narediti za A1 in koliko za A2? Je to kje predpisano?

    Kateri izpit potrebujem za moped APN 6 ali avtomatik? AM ali A1? In kakšen je postopek registracije – potebuje tehnični pregled, zavarovanje, registracijo?

    Hvala in lep pozdrav!

    Pero

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    pri prehodu iz a1 na a2 ne gre za avtomatčen prehod.Jaz sem moral v avtošoli odpeljati potem še 9 ur predno sem šel lahko delat vozniški izpit za a2 kategorijo.

    Apn6 in avtomatik spadata v am kategorijo. Če bi rad delal izpit za a2 kategorijo imaš dokaj dobro to razloženo na povezavi http://vozniski-izpit.com/kako-do-izpita/kategorija-a-a1-a2/

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    POzdravljeni,

    rada bi odgovor na vprašanje, zakaj je potrebno za izpit za motor ponovno opravljati tudi izpit za cpp, če imaš izpit za avto narejen. Logično bi mi bilo, da moraš imeti le ustrezno število voženj še za motor. Ali prometni predpisi za motoriste niso enaki kot za voznike avtomobilov?!?! Ali znak stop za avtomobilista pomeni nekaj drugega kot za motorista? Kaj ni motorist enakovreden udeleženec v prometu kot avtomobilist?
    Sprašujem se zato, ker sem pred kratkim naredil izpit za avto, sedaj ko sem hotel delati še izpit za motor, pa moram ponovno na izpit cpp-ja? ZAKAJ in v čem je razlika v vsebini predpisov za ene in za druge?

    lp

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pravila cestnega prometa so res da enaka tako za tistega, ki pelje avto, kot za tistega, ki pelje motor. Razlika je v vprašanjih kar se tiče same vrste vozila. In tega vam (predvidevam) na tečaju cpp za avto niso razložili. Jaz sem moral ravno zaradi tega najprej poslušati tečaj cpp za kategorijo B + dodatni del (nekaj šolskih ur), ki je bil namenjen specifikam vožnje motornih koles (torej kategoriji A). Tudi testi cpp so na ta način sestavljeni. :ugeek:

Odgovori na: Reply #15167 in Izpit za motor A neomejeno
Vaši podatki: