Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto evidenčni karton vožnje

• Avtor
    Prispevki
    Gost
    Število objav: 444

Zdravo! Vem da so vprasanja ze stara ampak tudi jaz imam eno uprsanje. In sicer trenutno vozim in imam kmalu prakticni izpit (drugic). Moje vprasanje je ce se gratis ure pisejo v kartoncek? Na zacetku sem placala paket 25ih ur zraven katerega dobis dve ure gratis. Prav tako sem si od avtosole sposodila knjigo in jo tudi vrnila nakar mi je pripadala se ena gratis ura. To je 28 ur vse skupaj. Pred enim tednom sem placala se 5 ur. Torej je to 33 ur. Danes sem vozila 32. Uro (razvidno iz kartoncka) in ze dobila poloznico za naslednjih pet ur, ceprav sta naslednje dve ure predizpitna in izpitna voznja. To pomeni da bom vse skupaj vozila 34 ur, placala pa jih bom 38. Ce se gratis ure ne pisejo v kartoncek potem se to ujema ampak ce se pisejo bom placala 4 ure prevec.
    Lp Alicia

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 369

Zdravo! Vem da so vprasanja ze stara ampak tudi jaz imam eno uprsanje. In sicer trenutno vozim in imam kmalu prakticni izpit (drugic). Moje vprasanje je ce se gratis ure pisejo v kartoncek? Na zacetku sem placala paket 25ih ur zraven katerega dobis dve ure gratis. Prav tako sem si od avtosole sposodila knjigo in jo tudi vrnila nakar mi je pripadala se ena gratis ura. To je 28 ur vse skupaj. Pred enim tednom sem placala se 5 ur. Torej je to 33 ur. Danes sem vozila 32. Uro (razvidno iz kartoncka) in ze dobila poloznico za naslednjih pet ur, ceprav sta naslednje dve ure predizpitna in izpitna voznja. To pomeni da bom vse skupaj vozila 34 ur, placala pa jih bom 38. Ce se gratis ure ne pisejo v kartoncek potem se to ujema ampak ce se pisejo bom placala 4