Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto evidenčni karton vožnje

  • Avtor
    Prispevki
  • Alicia Xena
    Gost
    Post count: 573

    Zdravo! Vem da so vprasanja ze stara ampak tudi jaz imam eno uprsanje. In sicer trenutno vozim in imam kmalu prakticni izpit (drugic). Moje vprasanje je ce se gratis ure pisejo v kartoncek? Na zacetku sem placala paket 25ih ur zraven katerega dobis dve ure gratis. Prav tako sem si od avtosole sposodila knjigo in jo tudi vrnila nakar mi je pripadala se ena gratis ura. To je 28 ur vse skupaj. Pred enim tednom sem placala se 5 ur. Torej je to 33 ur. Danes sem vozila 32. Uro (razvidno iz kartoncka) in ze dobila poloznico za naslednjih pet ur, ceprav sta naslednje dve ure predizpitna in izpitna voznja. To pomeni da bom vse skupaj vozila 34 ur, placala pa jih bom 38. Ce se gratis ure ne pisejo v kartoncek potem se to ujema ampak ce se pisejo bom placala 4 ure prevec.
    Lp Alicia

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Zdravo! Vem da so vprasanja ze stara ampak tudi jaz imam eno uprsanje. In sicer trenutno vozim in imam kmalu prakticni izpit (drugic). Moje vprasanje je ce se gratis ure pisejo v kartoncek? Na zacetku sem placala paket 25ih ur zraven katerega dobis dve ure gratis. Prav tako sem si od avtosole sposodila knjigo in jo tudi vrnila nakar mi je pripadala se ena gratis ura. To je 28 ur vse skupaj. Pred enim tednom sem placala se 5 ur. Torej je to 33 ur. Danes sem vozila 32. Uro (razvidno iz kartoncka) in ze dobila poloznico za naslednjih pet ur, ceprav sta naslednje dve ure predizpitna in izpitna voznja. To pomeni da bom vse skupaj vozila 34 ur, placala pa jih bom 38. Ce se gratis ure ne pisejo v kartoncek potem se to ujema ampak ce se pisejo bom placala 4 ure prevec. Lp Alicia

    Pozdravljeni, vse ure vožnje morajo biti evidentirane v evidenčnem kartonu vožnje. Evidentirane pa morajo biti tudi v dnevnih razvidih vožnje učitelja vožnje, ki vas poučuje.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Mojca
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    hči bo zamenjala avtošolo. V evidenčnem kartonu sva z možem zapisana in potrjena kot spremljevalca. Zanima me kako se to reši, če je potrebno evidenčni karton pustiti v prvotni avtošoli.

    hvala za odgovor

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    hči bo zamenjala avtošolo. V evidenčnem kartonu sva z možem zapisana in potrjena kot spremljevalca. Zanima me kako se to reši, če je potrebno evidenčni karton pustiti v prvotni avtošoli.

    hvala za odgovor

    Pozdravljeni,

    Na AVP vam bodo v evidenčni karton vožnje ponovno vpisali vožnjo s spremljevalcem.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Nina
    Gost
    Post count: 573

    V avtosoli sem opravila 20 ur voznje. Zanima me ali se sedaj lahko prepisem na drugo avtosolo in tam opravim se nekaj ur ter se prijavim na glavno voznjo.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    V avtosoli sem opravila 20 ur voznje. Zanima me ali se sedaj lahko prepisem na drugo avtosolo in tam opravim se nekaj ur ter se prijavim na glavno voznjo.

    Pozdravljeni,

    šolo vožnje lahko kadarkoli zamenjate, tam odpeljete še nekaj ur, ter nato opravite praktični del vozniškega izpita. Srečno!

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Ana
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!
    Kaj je trebo storiti, v primeru, da izgubim evidenčni kartoncek?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni!
    Kaj je trebo storiti, v primeru, da izgubim evidenčni kartoncek?

    Pozdravljeni, v vaši šoli vožnje vam izdaja nadomestni evidenčni karton vožnje.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Matevž
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    Mopja avtošola je v stečaju vendar tega nisem vedel, vem da denarja za plačane ure nebom dobil. Me pa zanima ali potrebujem izpisnico iz avtošole, da lahko pričnem z vožnjo v drugi avtošoli.

    LP, Matevž

    vozniski-izpit.com
    Keymaster
    Post count: 38

    Pozdravljeni,

    Mopja avtošola je v stečaju vendar tega nisem vedel, vem da denarja za plačane ure nebom dobil. Me pa zanima ali potrebujem izpisnico iz avtošole, da lahko pričnem z vožnjo v drugi avtošoli.

    LP, Matevž

    Pozdravljeni,

    Za prehod k drugi avtošoli potrebujete evidenčni karton vožnje, ki bi ga morali imeti pri sebi do zaključka usposabljanja v šoli vožnje.

Odgovori na: Reply #21378 in evidenčni karton vožnje
Vaši podatki: