Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto evidenčni karton vožnje

  • Avtor
    Prispevki
  • Luka
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    Leta 2010 mi je oče kupila cel paket (plačano 23 ur za B kategorijo) za opravljanje izpita.
    V letu 2010 sem opravil teoretični del, vozit pa se pričel v letu 2011 in opravil sem 18 ur.
    Moje vprašanje je koliko let bi morale veljati ure vožnje? in
    Koliko let bi moralo veljati moje plačilo za vozniški izpit?

    Verjetno bom moral narediti še neko doplačilo vendar verjetno ne vse..

    Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni,

    Luka

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni, ponovno boste morali opraviti zdravniški pregled in teoretični del vozniškega izpita pred pristojno izpitno komisijo. Opravljeni izpit iz prve pomoči vam še vedno velja (če ste ga seveda opravili).

    Ali vam zakupljeni paket ur vožnje v določeni šoli vožnje še velja, pa je to stvar dogovora med vami in šolo vožnje. Nekatere šole vožnje zakupljene pakete priznavajo brez roka veljavnosti, spet druge ne. Prosim, sporočite kako ste rešili to situacijo. Prepričan sem, da bo vaša izkušnja prišla prav tudi ostalim uporabnikom foruma.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Danica
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!

    Hčeri sem za rojstni dan kupila paket ur (25) za opravljanje vožnje. Z inštruktorjem ni najbolj zadovoljna. Zanima me, kako je z menjavo avtošole. Ali mora te ure odvoziti tukaj in potem zamenjati avzošolo ali lahko to stori že prej.

    Hvala za odgovor

    Danica

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni!

    Hčeri sem za rojstni dan kupila paket ur (25) za opravljanje vožnje. Z inštruktorjem ni najbolj zadovoljna. Zanima me, kako je z menjavo avtošole. Ali mora te ure odvoziti tukaj in potem zamenjati avzošolo ali lahko to stori že prej.

    Hvala za odgovor

    Danica

    Pozdravljeni, običajna praksa menjava učitelja vožnje je taka, da nezadovoljstvo kandidata z učiteljem vožnje omenite vodji šole vožnje. On potem poskuša na podlagi pogovora ugotoviti kateri učitelj vožnje bi bil pravi za vašo hči (mlad,star,način poučevanja,…) Več o tem smo napisali na strani šola vožnje = avtošola. Če želi vaša hči šolo vožnje zamenjati, lahko to stori kadarkoli, nisem pa prepričan, da vam bodo vplačani denar vrnili (to je stvar njihove politike poslovanja in cenika).

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Maša
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,
    v zvezi z usposabljanjem v cestnem prometu me zanima naslednje:
    pred letom sem opravila tečaj CPP pri avtošoli, ki je kmalu zatem propadla. Zdaj bi želela opraviti še izpit in začeti opravljati vožnjo, pa sem založila evidenčni karton. Prebrala sem, da karton šola nadomesti, zdaj pa ne vem kako ga naj nadomestim jaz in dokažem narejen CPP, če je propadla? Ali mi žal preostane le še ponovno opravljanje tečaja?

    Najlepša hvala za pomoč.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,
    v zvezi z usposabljanjem v cestnem prometu me zanima naslednje:
    pred letom sem opravila tečaj CPP pri avtošoli, ki je kmalu zatem propadla. Zdaj bi želela opraviti še izpit in začeti opravljati vožnjo, pa sem založila evidenčni karton. Prebrala sem, da karton šola nadomesti, zdaj pa ne vem kako ga naj nadomestim jaz in dokažem narejen CPP, če je propadla? Ali mi žal preostane le še ponovno opravljanje tečaja?

    Najlepša hvala za pomoč.

    Maša, pozdravljeni, iz arhivskega gradiva propadle šole vožnje je verjetno še moč razbrati, da ste opravili tečaj CPP. Kontaktirajte nekdanjega lastnika šole vožnje in ga poprosite za pomoč.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Jasmina
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni zanima me predvsem menjava avtosole,pri prvi soli imam opravljen cpp tecaj in uspesno opravljen izpit iz cpp,zanima me ali evidencni karton ostane pri stari avtosoli kako naj potem imam dokazilo za naprej na kaj moramo biti pozorni pri ispisu iz avtosole

    stefan
    Gost
    Post count: 573

    Zanima me kaj narediti ce izgubiš evidenčni karton?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni zanima me predvsem menjava avtosole,pri prvi soli imam opravljen cpp tecaj in uspesno opravljen izpit iz cpp,zanima me ali evidencni karton ostane pri stari avtosoli kako naj potem imam dokazilo za naprej na kaj moramo biti pozorni pri ispisu iz avtosole

    Pozdravljeni, Zakon o voznikih pravi sledeče:

    Šola vožnje mora na zahtevo kandidata za voznika brezplačno izdati izpisni list, s katerim se izkazuje predhodno usposabljanje. Izpisni list vsebuje podatke iz registra kandidatov in podatke o opravljenem usposabljanju, vpisane v evidenčni karton vožnje. Ob izpisu iz šole vožnje mora kandidat za voznika vrniti evidenčni karton šoli vožnje.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Zanima me kaj narediti ce izgubiš evidenčni karton?

    Pozdravljeni, v vaši šoli vožnje dobite novega.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #23357 in evidenčni karton vožnje
Vaši podatki: