Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Cestno prometni predpisi cpp na računalnikih

  • Avtor
    Prispevki
  • Vid
    Gost
    Post count: 576

    Lepo Pozdravljeni,

    Opravil sem zdravniški pregled in pridobil kartonček za opravljeno prvo pomoč. Zanima me kje se lahko prijavim za opravljanje testov teorije CPP, da lahko začnem z vožnjami?

    Že vnaprej se Vam zahvaljujem za odgovor.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Lepo Pozdravljeni,

    Opravil sem zdravniški pregled in pridobil kartonček za opravljeno prvo pomoč. Zanima me kje se lahko prijavim za opravljanje testov teorije CPP, da lahko začnem z vožnjami?

    Že vnaprej se Vam zahvaljujem za odgovor.

    Pozdravljeni, na teoretični del vozniškega izpita se lahko prijavite na katerikoli upravni enoti, pred tem pa si lahko ogledate proste termine za opravljanje teoretičnega in praktičnega dela vozniškega izpita.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Maša
    Gost
    Post count: 576

    Živjo, zanima me če potrebujem zdravniško spričevalo že na testu cpp ali le na glavni vožnji

    Hvala za odgovor.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Živjo, zanima me če potrebujem zdravniško spričevalo že na testu cpp ali le na glavni vožnji

    Hvala za odgovor.

    Pozdravljeni, zdravniško spričevalo potrebujete že ob vpisu v šolo vožnje, potem pri prijavi na teoretični del vozniškega izpita in kasneje tudi pri prijavi na praktični del vozniškega izpita ter tudi na praktičnem delu vozniškega izpita (glavni vožnji).

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    An
    Gost
    Post count: 576

    Kolkokrat lahko opravljam teoreticni izpit ?? Po 3 neuspelih poskusih me zanima ce je omejitev ?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Kolkokrat lahko opravljam teoreticni izpit ?? Po 3 neuspelih poskusih me zanima ce je omejitev ?

    Pozdravljeni, zakonodajalec ni predpisal omejitev glede števila poizkusov opravljanja teoretičnega dela vozniškega izpita.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Vili
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni! Zanima me, kako je v primeru ,da med opravljanjem cpp testa pride do petnajst minutnega izpada internetne povezave. Ali se lahko po ponovni vspostavi nadaljuje test? Lahko na kratko obrazložite postopek nadaljnega testiranja.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni! Zanima me, kako je v primeru ,da med opravljanjem cpp testa pride do petnajst minutnega izpada internetne povezave. Ali se lahko po ponovni vspostavi nadaljuje test? Lahko na kratko obrazložite postopek nadaljnega testiranja.

    Pozdravljeni, če pride pri testiranju do izpada (npr. elektrika,internetna povezava ali npr. “zamrznitve računalnika”) lahko po odpravi te težave še vedno lahko nadaljujete s testiranjem, vendar le če pri tem ni prišlo do prekoračitve časovnega obdobja določenega za testiranje. Vkolikor ste mnenja, da zaradi tega niste bili uspešni na teoretičnem delu vozniškega izpita lahko napišete ugovor zoper oceno..

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Cpp
    Gost
    Post count: 576

    Mislim da bi cena izpita morala biti dosti manjša od 40e ter bi se prva morala gibati okol 30e, vsaka naslednja pa okoli 10-15e. Ker poznam nekoga ki je delal teoreticni izpit in za motor ter za avto. In v obeh primerih prvic ni bil uspesen. Sam se je zelo obremenjeval ne zaradi neuspesnosti ampak zaradi stran vrzenega denarja. Najslabse pa je da drzava ob neuspesnosti zelo dobro sluzi. Pa tudi da bi morali sprejemati vec kapacitet, saj 3-4 tedne cakanja je le prevec. Ce ti uspe sele v drugo, si za samo teorijo porabil 2 meseca casa.

    Cpp
    Gost
    Post count: 576

    Ali pa dati na splet nek test z realnimi vprasanji (ne takimi ki se ponavljajo kot teorija-priprava.gov.si in niso niti priblizno zahtevna tako kot na samem testu) ter to ponuditi brezplacno. Saj je ves point cppja da se ljudje naucijo pravil ne pa da resijo trikrat zgoraj navedeni test potem pa poskusijo sreco. In ko jim uspe je to to in mogoce ne poznajo 5% pravil.

Odgovori na: Reply #24003 in cpp na računalnikih
Vaši podatki: