Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Cestno prometni predpisi cpp na računalnikih

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Živjo, mene pa zanima kdaj se bodo občinski testi pisali na računalnikih?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Že kar nekaj časa se govori o novih etestih cpp. Rečeno je bilo najprej, da bi se pričelo z etestiranjem z januarjem 2014, potem je bilo to prestavljeno na aprila 2014, pa na junija 2014 (vsaj tako so mediji to poročali). Sedaj, ko je čas dopustov in elektronskega testiranja še vedno ni, lahko samo sklepam, da se bo to morda končno zgodilo septembra. Vsekakor bo avp to objavil tudi na svoji spletni strani. Ne preostane nam drugega, kot da torej počakamo na to novico. V tujini se je z uvedbo elektronskega testiranja cestno prometnih predpisov na začetku uspešno opravljenega teoretičnega dela znižala iz 90% na 30%. Bomo videli kako bo to pri nas. Novicam o tem lahko sledite tudi na našem blogu, kjer smo vam pripravili tudi Novi eTest CPP za leto 2014

    Igor
    Gost
    Post count: 573

    Prihodnji teden, 13. 10., imam predviden teoretični izpit iz CPP.
    Rekli so mi, da bo potekal na novi lokaciji in v elektronski obliki.
    Kako to zgleda? Kje se moram oglasiti?

    vozniski-izpit.com
    Keymaster
    Post count: 38

    Kako izgledajo eTesti CPP ?

    Sledite spodnji povezavi:

    http://avp-rs.si/images/dokumenti/SARK/IC/Elektronsko_preverjanje_znanja.pdf

    Kje se moram oglasiti?

    Ob prijavi na teoretični del vozniškega izpita ste dobili obvestilo na katerem je navedena točna lokacija, kjer boste reševali teste CPP.

    Tilen
    Gost
    Post count: 573

    živjo… zanima me če morajo biti vprašanja povezana s sociologijo? npr tisto vprašanje glede skupine otrok

    vozniski-izpit.com
    Keymaster
    Post count: 38

    Katere vsebine so zajete v republiških e testih CPP je navedeno na sledeči povezavi:

    Struktura vsebin teoretičnega dela vozniškega izpita

    Šola vožnje Ferdo
    Participant
    Post count: 1

    Preverjanje znanja v elektronski obliki se je že pričelo.

    anonimneš
    Gost
    Post count: 573

    Ziujo, zanima me koliko uprasanj je na testih? In koliko jih mores imeti prav da test nardis koliko pa da lahko zagovarjas?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Ziujo, zanima me koliko uprasanj je na testih? In koliko jih mores imeti prav da test nardis koliko pa da lahko zagovarjas?

    Pozdravljeni, da opravite republiške teste cpp morate doseči najmanj 90% uspešnost. Pri tem posebej pazite na vprašanja točkovana s 5 točkami. če imate napačno rešeni npr. dve križišči, ki sta točkovani s po 5 točkami,potem testa ne opravite.
    Trenutno je po nam znanih podatkih v bazi cca. 1700 vprašanj.
    Zagovora ni, je pa seveda možno dobiti dodatna pojasnila pri določenih vprašanjih. Ta pojasnila vam da član IK.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    lara
    Gost
    Post count: 573

    Živjo, jutri se grem prijavit na ponovno opravljanje cpp-jev. Zanima me kdaj se potem opravlja teste na računalnikih torej kolikšen je predviden čas čakanja.

Odgovori na: Reply #18856 in cpp na računalnikih
Vaši podatki: