Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpitni center Cenik izpitnega centra oz. upravne enote

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Teoretični del izpita

    Kategorija A, B, C, D, E, F, G, AM

    – Stroški izpita 13,77 EUR
    – Upravna taksa 14,19 EUR

    skupaj 27,96 EUR

    Praktični del izpita

    – A kategorija 15,44 EUR
    – B in B + E kategorija 15,44 EUR
    – C in C + E kategorija 22,95 EUR
    – D in D + E kategorija 45,90 EUR
    – F in AM kategorija 10,02 EUR

    Izdaja potrdila iz uradnih evidenc 1,06 EUR

    Izdaja vozniškega dovoljenja 17,37 EUR

    Podaljšanje vozniškega dovoljenja
    z novim dovoljenjem 12,40 EUR


    Vpis spremljevalca v evidenčni karton
    17,73 EUR

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @inštruktor wrote:

    Teoretični del izpita

    Kategorija A, B, C, D, E, F, G, AM

    – Stroški izpita 13,77 EUR
    – Upravna taksa 14,19 EUR

    skupaj 27,96 EUR

    Praktični del izpita

    – A kategorija 15,44 EUR
    – B in B + E kategorija 15,44 EUR
    – C in C + E kategorija 22,95 EUR
    – D in D + E kategorija 45,90 EUR
    – F in AM kategorija 10,02 EUR

    Izdaja potrdila iz uradnih evidenc 1,06 EUR

    Izdaja vozniškega dovoljenja 17,37 EUR

    Podaljšanje vozniškega dovoljenja
    z novim dovoljenjem 12,40 EUR


    Vpis spremljevalca v evidenčni karton
    17,73 EUR

    Lepo pozdravljeni,

    na vas sem se obrnil, ker imam eno zanimivo vprašanje in mi mnogi na njega niso znali odgovoriti. Opravil sem izpit za B kategorijo prejšnji teden, tj. v petek zjutraj v Ljubljani. Danes, tj. 2. 11. 2010 pa sem šel s sliko, osebnim dokumentom in zdravniškim spričevalom na Roško, tj. upravna enota oz. izpitni center, kjer sem dal delati vozniško dovoljenje. Podpisal sem se in prejel POTRDILO O PREJEMU VLOGE ZA IZDAJO VOZNIŠKEGA DOVOLJENJA ter POTRDILO O OPRAVLJENEM VOZNIŠKEM IZPITU. Imam žig, imam podpis uradnih oseb, napisano je moje ime in napisani so vsi podatki, kje prebivam, kdaj sem rojen… Rekli so mi, da bom dobil po pošti na dom kartico kot izkaz za vozniško dovoljenje in da lahko začasno do takrat, peljem vozilo B kategorije po Sloveniji, če imam s seboj osebni dokument in POTRDILO O PREJEMU VLOGE ZA IZDAJO VOZNIŠKEGA DOVOLJENJA.

    Mene zdaj zanima, ALI SMEM JAZ SAMO S TEM POTRDILOM IN Z OSEBNIM DOKUMENTOM PELJATI VOZILO ZAČASNO, DOKLER NE DOBIM PO POŠTI VOZNIŠKEGA DOVOLJENJA, TJ. NADALJNJIH 3-4 DNI?

    Najlepša hvala za odgovor. Iskreno se Vam zahvaljujem. Prijeten pozdrav,

    Marko

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Zdravo,

    S POTRDILOM O PREJEMU VLOGE ZA IZDAJO VOZNIŠKEGA DOVOLJENJA. lahko vozite vozilo za katerega ste opravili vozniški izpit. Več o tem si lahko preberete na strani okvirni stroški na poti do vozniškega izpita

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    pozdravljeni imam vprasanje izpit sem naredil 12.10.2009 na ue sem zaprosil za izdajo 15.12.2010 na vozniski mi pise datum 15.10.2009 a ni to pomota? moglo bi pisati na vozniski 12.10.2009 velja do 15.12.2011 ali se motim?
    hvala za odg.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljen,

    Veljavnost vozniškega dovoljenja velja do datuma, ki ga imate navedenega na vozniškem dovoljenju in nič drugače. Podaljšate pa ga lahko največ 30 dni pred njegovim iztekom. Več o tem si lahko preberete v članku podaljšanje vozniškega dovoljenja, ki se nahaja na straneh euprave.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Vidim, da je sedaj cenik objavljen na strani cenik izpitnega centra

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni! Sem star 16 let in razmišljam o tem da bi pričel voziti avto s spremljevalcem, vendar me zanima ali je za vpis 2 spremljevalcev (očeta in mame) potrebno plačati dvojno takso za vpis spremljevalca. Že v naprej se zahvaljujem za odgovor. l.p.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    zivjo, ob vpisu dveh spremljevalcev hkrati se plača samo enkrat. :ugeek: Če kasneje želiš vpisati še enega spremljevalca pa boš moral plačati ponovno za novo vlogo.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    plačati moraš enkratno takso

    Brane
    Gost
    Post count: 573

    Mene zanima ,hcer je ponavljala test cpp ,placala povno in sicer 31,87pravilno pa je 18,,bilo na tv zakaj ni na vseh enotah isto

Odgovori na: Reply #15049 in Cenik izpitnega centra oz. upravne enote
Vaši podatki: