Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto B kategorija in AM

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 1

    Pozdrav. Mene pa zanima kako je z AM kategorijo ki jo pridobiš zraven B kategorije. Vem da voziš lahko motor do 50 kubikov. Ali to velja le za avtomatske motorje? Ali lahko voziš motorje z menjalnikom?
    hvala za odgovor

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    živjo, lahko vozite npr. ali apn6 ali skuter

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni. Mene pa zanima glede teh štirikolesnikov za katere velja B kategorija izpita. Do kakšne moči štirikolesnika lahko voziš z B kategorijo? In pa ali lahko voziš štirikolesnika sam če si voznik z spremljevalcem (+16). Za odgovore se v naprej zahvaljujem.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    živjo, štiri kolesnika ne smeš voziti če delaš po programu vožnje s spremljevalcem

    Aleš
    Gost
    Post count: 573

    Ali lahko vozim vse štirikolesnike z izpitom b kategorije?

    MAJA
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    pred petimi leti sem opravila vozniškki izpit. Kasneje iz različnih razlogov nisem vozila in tudi ne opravila varne vožnje. Vozniško dovoljenje mi je prenehalo veljati pred dvema letoma. Sedaj pa bi rada podaljšala vozniško dovoljenje oz. opravila varno vožnjo. Kako naj začnem. Imam še možnost podaljšanja vozniškega dovoljenja pred opravljanjem varne vožnje?

    Hvala za odgovor.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    pred petimi leti sem opravila vozniškki izpit. Kasneje iz različnih razlogov nisem vozila in tudi ne opravila varne vožnje. Vozniško dovoljenje mi je prenehalo veljati pred dvema letoma. Sedaj pa bi rada podaljšala vozniško dovoljenje oz. opravila varno vožnjo. Kako naj začnem. Imam še možnost podaljšanja vozniškega dovoljenja pred opravljanjem varne vožnje?

    Hvala za odgovor.

    Pozdravljeni, pojdite na upravno enoto, tam zaprosite za enoletno podaljšanje vozniškega dovoljenja, v tem času opravite varno vožnjo nato pa zopet čim prej podaljšajte vozniško dovoljenje. Dodatna vprašanja prosim zastavite v že odprto temo podaljšanje vozniškega dovoljenja.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Aljaž
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni sina star je 15 let zanima kakšen izpit potrebuje za lahki 4 kolesnik, a ga lahko jaz vozim z b kategorijo izpit imam že 30 let lp Aljaž

Odgovori na: Reply #15069 in B kategorija in AM
Vaši podatki: