• Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    A lahko kdo odgovori prosim

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Izpitno vožnjo lahko delaš v katefemkoli izpitnem centru,mal prečekiraj čakalne dobe,ki znajo biti v poletnih mesecih kar dolge,tebi najbližji je izpitni center http://vozniski-izpit.com/izpitni-center/izpitni-center-postojna/

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Ravnokar se odločam, kam naj grem delati izpit za avto. Sem razmišljala tudi o avtošoli Videčnik, vendar me po Matejinem prebranem komentarju tam ne vidijo. Sem pa jaz glede te šole tudi slišala že ogromno pripomb in tudi to, da “baje” bočno tam ni potrebno znati parkirati oz. da ti inštruktorji tega tam sploh ne pokažejo. Mislim??
    In še to, kdo bo koga čakal pri inštruktorskih vožnjah? Jaz bi inštruktorja enkrat ali dvakrat (ob predpostavki, da ima opravičjiv razlog) in nikoli več, pa še v medije bi ga dala – takšnega inštruktorja, ki bi med mojimi minutami vožje hodil po shopingu. :evil:
    Če neki pošteno plačam, hočem to tudi pošteno koristiti.

    A ima morda kdo izkušnje s šolskim centrom Slovenske Konjice? Razmišljam, da bi šla morda tja delati izpit za avto.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    zna kdo kaj več povedat o avtošlo amd iz cekrnice?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    men se sdi da amd cerknica spada pod amd postojna

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    vse bodoče voznice POZOR!

    Rada bi opozorila vse kandidatke, ki ste se odločile za opravljanje izpita pri avtošoli 3D, da naj bodo pozorne na njihovega tajnika/instruktorja Sandija! Skušal vas bo osvajati in prepričati, da bi z njim imele kaj več (čeparv je poročen in ima otroke!!!). Govorim iz lastnih izkušenj (me je v to nagovarjal) in se mi zdi vse skupaj ostudno.
    Ne vem, če je to že poskušal pri drugih dekletih, vem edino za svoj primer, pišem samo da opozorim, da ne bi bila katera kakorkoli fizično ali duševno oškodovana. Z njim se torej menite z distanco.

    Drugače je pa to izredno dobra šola in imajo zares dobre instruktorje, kar je dokaz za to, da sem naredila v prvo :D

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Mene zanima kje se da dobiti nove pole ki se sedaj pisejo?lp

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    pozdravljeni, zanima me katera je zares dobra avtošola v celju. vesela bom vseh komentarjev

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Odsvetujem avtošolo Ev***a in inštruktorja Sil**ta, ki je slab mentor vožnje in slab pedagog.
    S svojim negativnim odnosom do vožnje kandidata in ponavljanjem ”mantre” ‘ s tako vožnjo ne boš naredila izpita’, spodbuja slabo samopodobo kandidata in ga prepriča v nove in nove nakupe ur voženj.

    Kot mentor me je popolnoma razočaral in mislim, da bi mi, ne negativne besede, ampak kakšna beseda spodbude ali občasen motivacijski ‘govor’ veliko bolj koristili pri izboljšanju vožnje.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Zasledil sem tale forum o avtošolah. Sam sem pred kratkim opravljal vozniški izpit v Ljubljani. Povdarit želim to, da ni pravično do mladih, da se mora nekdo iz Ljubljane 200 % potrudit za opravljen izpit, kar nam sicer kasneje sploh nič ne škodi, nekje pa ga naredijo z levo roko. Sam sem imel 47 ur in izpit opravil v prvo. Poznam pa znanko, ki je opravljala izpit v avtošoli v Litiji in je imela enga inštruktorja s priimkov Škarja. Po končani glavni vožnji, ko je bila ona prepričana da je padla, ker je naredila večjo napako, se je inšturktor Škarja posvetoval s ocenjevalcem glavnem vožnje in prijateljici svetoval naj gre domov in jo bo poklical, če je opravila izpit. Enako je storil tudi z še enim moškim kandidatom tisti dan. Čez približno dve urci ju je poklical in povedal, da sta opravila. To je meni osebno nedopustno, glede na to, da v Ljubljani ti takoj povedo al si naredu al pa si padu. Kaj morajo razglabljati o tem. Zdaj opravlja izpit tudi njena sestra in me prav zanima če bo opravila v prvo. Tam vsi kandidati govorijo ko imajo prvo glavno vožnjo “tega dne bom imela pa izpit”. V Ljubljani pa povemo da ga imamo ko ga res opravimo. Zelo malo jih gre na vožnjo tako prepričanih v uspešno opravljen izpit, čeprav si tega vsi želimo. To je za mene tudi ene vrste goljufija. Preveč se spuščajo v avtošole v Ljubljani, na ostale pa kar malo pozabljajo.

    Kar se tiče pa varne vožnje se pa meni sploh ne zdi tak problem. Ker to pa itak na Vranskem vsak naredi, ki se te vožnje udeleži in ne vem zakaj bi jo kupovali. Ni noben problem.

Odgovori na: Reply #14989 in Avto šola
Vaši podatki: